Jednofazowe

Strona główna » Jednofazowe
­

Odkurzacze jednofazowe RGS

Odkurzacze jednofazowe RGS to zwycięska broń we wszystkich przypadkach, w których konieczne jest odkurzanie pyłów lub cieczy z szybkością, wydajnością i trwałością przez lata.

Odkurzacze jednofazowe RGS dzięki dużej mocy ssania, filtrom o dużej powierzchni z systemem czyszczenia oraz pełnej gamie akcesoriów i opcji, doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pracy. Jednocześnie pozwalają operatorowi skrócić czas pracy zarówno podczas zasysania, jak i podczas utylizacji odzyskanego materiału.

Odkurzacze jednofazowe RGS

Szczególnie nadają się do zastosowań w branży mechanicznej, budowlanej, spożywczej, myjni samochodowych, spalarniach i termo-sanitarnych.  Są niepylące dzięki wysokiej skuteczności filtrowania (klasa L w standardzie, M i H jako opcja).

Nawet najbardziej szkodliwy pył można zassać bez uwalniania pozostałości do środowiska. Operator nigdy nie styka się z substancjami niebezpiecznymi dzięki zastosowaniu ciągłego worka lub systemu zbierania do worków hermetycznych.

Wysoka jakość komponentów użytych do ich montażu sprawia, że ​​są one w stanie sprostać najbardziej wymagającym zastosowaniom i gwarantują taką samą skuteczność odsysania już pierwszego dnia, jak i  po wielu latach użytkowania.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,

Katalog odkurzaczy jednofazowych RGS:

Pobierz dokument

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.