Trójfazowe

Strona główna » Trójfazowe
­

TRÓJFAZOWE ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

Trójfazowe Odkurzacze RGS Vacuum Systems są oferowane w szerokiej gamie odkurzaczy przemysłowych o różnej mocy i wydajności. Obecnie nowe silniki są dostępne od 0,75 kW do 20/25 kW oraz powierzchnie filtrujące od 1,9 do 3,4 m2. Każdy klient może znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Dzięki zastosowaniu turbin bocznokanałowych  i całkowitemu brakowi części mechanicznych podlegających zużyciu, ta seria jednostek ssących jest szczególnie odpowiednia do długotrwałego użytkowania nawet przez 24 godziny na dobę.

TRÓJFAZOWE ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

Solidna rama wykonana w jednym kawałku, możliwość wyboru obudowy całkowicie stalowej lub ABS, szybkie odblokowanie zbiornika, dostępność wielu akcesoriów i wyposażenia opcjonalnego. To odkurzacz o doskonałym stosunku jakości do ceny.

Ta seria odkurzaczy, szczególnie przydatna w przemyśle mechanicznym, budowlanym, rolno-spożywczym, ceramicznym, gumowym, tworzyw sztucznych i tekstyliów. Również jest odpowiednia na potrzeby ogólnego czyszczenia środowiska i maszyn lub ciągłego zasysania zabrudzeń z maszyn pakujących i procesowych.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,

Katalog odkurzaczy trójfazowych RGS:

Pobierz dokument

A3078 - A3080KC

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.