Automaty szorujące IPC GANSOW

Automaty szorujące IPC GANSOW obejmują całą gamę szorowarek  automatycznych od najmniejszych modeli mikroautomatów CT15, CT30, CT40 do samojezdnych maszyn szorujących CT110, CT160, CT230. Zaprojektowane, aby zapewnić niezrównaną wydajność podczas czyszczenia podłóg oraz tanią eksploatację. Zmywarki do posadzek IPC Gansow to synonim ergonomii.

Prowadzone automaty szorująco-zbierające firmy IPC GANSOW zostały starannie zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności i obniżeniu całkowitych kosztów czyszczenia. Efektywne wykorzystanie wody i detergentu w połączeniu z łatwością obsługi urządzenia sprawiają, że prowadzony automat szorująco-zbierający firmy IPC GANSOW będzie doskonałym wyborem.

Wieloletnie doświadczenie na pozycji jednego z wiodących dostawców w branży pozwala nam zaoferować wyjątkowej jakości maszyny czyszczące, które zapewniają skuteczne czyszczenie w połączeniu z wysoką wydajnością.

Automaty szorujące IPC GANSOW prezentują maksymalną żywotność, niskie wymagania w zakresie konserwacji i niezwykłą łatwość obsługi. Nasze automaty są dostępne w zróżnicowanej gamie opcji – od małych modeli prowadzonych po duże automaty samojezdne.

Samojezdne automaty szorująco-zbierające

Samojezdne automaty szorująco-zbierające firmy IPC GANSOW pozwalają zmniejszyć nakłady pracy i znacznie zwiększają wydajność sprzątania. Linia produktów obejmuje zarówno maszyny do czyszczenia małych powierzchni komercyjnych, jak i dużych powierzchni przemysłowych.

Automaty szorująco-zbierające można stosować prawie wszędzie do czyszczenia twardych posadzek.
Magazyny
Zakłady inżynieryjne
Przetwórnie żywności
Szpitali
Obiekty handlowe
Lotniska
Ośrodki sportowe
Duże sklepy

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach poszczególnych produktów.​​​