Do olejów i wiórów

Strona główna » Do olejów i wiórów
­

DO OLEJÓW I WIÓRÓW ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

Do olejów i wiórów odkurzacze przemysłowe maja za zadanie odsysanie wiórów, oleju i emulsji oraz oddzielanie ciał stałych od cieczy. Dodatkowo filtrują osady szlamu przez co pozwalają na wykorzystanie zassanego płynu poprzez wypompowanie go bezpośrednio do obrabiarek.  Na te potrzeby zostały zaprojektowane modele odkurzaczy serii OIL.

Dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych technologii wspartych solidną i niezawodną konstrukcją oraz ugruntowanym doświadczeniem, modele OIL są idealnym rozwiązaniem do opróżniania i czyszczenia zbiorników obrabiarek, pozwalając na znaczne oszczędności czasu i drogich płynów. Zastosowanie odkurzaczy przemysłowych serii OIL pozwala skrócić o 80% czas potrzebny na wykonanie normalnego sprzątania i czyszczenia numerycznych centrów roboczych.

DO OLEJÓW I WIÓRÓW ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

Odkurzacze przemysłowe z serii OIL są przeznaczone do usuwania olejów zmieszanych z wiórami i cząstkami metali oraz do filtracji zemulgowanego oleju. Stworzony do zasysania, oddzielania i odzyskiwania części stałych z możliwością odprowadzania czystego oleju przez system opróżniania.
Gdy ciecz w zbiorniku osiągnie maksymalny poziom, zasysanie zostaje automatycznie zatrzymane i za pomocą systemu opróżniania możliwe jest wypompowanie ze zbiornika. Zebrane wióry pozostają wewnątrz kosza filtracyjnego, podczas gdy część płynna może być jednocześnie wypompowywana.

Gama produktów obejmuje modele z silnikami jednofazowymi oraz bardziej pojemne wersje z silnikami trójfazowymi.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,

Katalog odkurzaczy ATEX do pobrania:

Pobierz dokument

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.